Diósgyőri VTK - Debreceni EAC 10-4 (3-1)

DVTK Edzőközpont, Játékvezető: Lajkó Norbert.
Diósgyőri VTK: Espán E. - Kőszegi I., Schwak B., Farkas D., Nagy B., Ködmön D., Szabó D., Bagoyl B., A. Pashaev. Csere: Jánosik B., Lázár N., Kuznyecov D., Balázs D., Juhász M., Meggyesfalvi T., Koncsol K. Vezetőedző: Kocsis Nándor.
Debreceni EAC: Takács Z. - Giczei H., Sándor P., Antal R., Sinka Sz., Orbán M., Seres A., Szakál Cs., Kondor A. Csere: Tóth N., Fábián Z., Harsányi L., Molnár L., Laskai B., Szűcs G., Halász B. Vezetőedző: Mester Norbert.

Sárga lap: Nagy B. a 9., Antal R. a 48., Kuznyecov D. a 68. percben.
Gólszerző: Szabó D. (1-0) a 8., Antal R. (öngól, 2-0) a 19., A. Pashaev (3-0) a 32., Sinka Sz. (3-1) a 38., Szabó D. (4-1) a 46., Farkas D. (5-1) a 48., Farkas D. (6-1) az 51., Nagy B. (7-1) az 55., Nagy B. (8-1) az 57., A. Pashaev (öngól, 8-2) a 63., Séra D. (9-2) a 64., Séra D. (10-2) a 66., Giczei H. (10-3) a 67., Sinka Sz. (10-4) a 76. percben.

Kocsis Nándor: - Nagyon nehéz mérkőzésre számítottunk, hiszen az ellenfelünk, mint mindig, most is nagyon zártan és mélyen védekezett. Ezúttal ezt sikerült hamar megbontanunk, hiszen szélességben nagyon jól járattuk a labdát, így a széleken és mélységben is adódtak lehetőségeink. Némelyik támadásunk élményszámba ment, és azokból szebbnél-szebb gólokat szereztünk.  Végig türelmesek voltunk és magabiztosak. A második és az utolsó negyedben viszont kapkodtunk és sok egyéni hibát követtünk el, ami nem tetszett. Ettől függetlenül jár a dicséret a csapatnak! További sok sikert a DEAC-nak.