Összefoglaló 2018. április 12., csütörtök

U14: MTK - DVTK 1-5 (0-4)

A DVTK U14-es együttese szerda is délután játszotta le mérkőzését az MTK Budapest vendégeként a bajnokság 22. fordulójában. Kiser László együttese magabiztos, 5-1-es győzelmet aratott a fővárosban úgy, hogy a 26. percben már négy góllal vezetett a DVTK. .

U14 I. osztály 22. forduló

MTK Budapest - Diósgyőri VTK 1-5 (0-4)

Budapest, Lantos Mihály Sporttelep. Játékvezető: Agócs Attila (Dienes András, Hetesi Cintia)
MTK: Tóth A. - Juhász Á., Csernák, Jova, Bebők, Merényi, Szentandrási, Szöllősi, Horváth M., Sárközi, Kiss G. Utánpótlás edző: Angyal Tamás
DVTK: Csernely - Vajda, Nahaj, Bak, Veréb, Fülöp, Fercsák, Agárdy, Jurek, Szűcs, Illés. Vezetőedző: Kiser László

Csere: Agárdy helyett Marok az 52., Horváth M. helyett Hadzsi az 57., Bak helyett Szlovoda a 62., Illés helyett Csorba a 62., Juhász Á. helyett Juhász Gy. a 75. percben.
Sárga lap: Bak a 39., Marok a 73., Bebők a 77., Merényi a 79. percben.
Piros lap:
Gólszerző: Fülöp (0-1) a 6., Fülöp (0-2) a 11., Szűcs (0-3) a 13., Szűcs (0-4) a 26., Jova (1-4) az 59., Jurek (1-5) a 61. percben.

12. Vasas Kubala Akadémia U14VASAS KUBALA AKADÉMIA U14 21 7 2 12 39 33 6 23
13. Kaposvári Rákóczi-Bene Ferenc LA U14KAPOSVÁRI RÁKÓCZI-BENE FERENC LA U14 21 5 4 12 30 52 -22 19
14. PMFC U14PMFC U14 20 4 2 14 18 57 -39 14
15. Siófoki Bányász SE U14SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE U14 20 1 1 18 17 111 -94 4
16. Grosics Akadémia FK U14GROSICS AKADÉMIA FK U14 20 0 2 18 6 103 -97 2