Összefoglaló 2020. március 16., hétfő

U16: DVTK - Grosics Akadémia 4-0 (2-0)

A DVTK Stadionban fogadta hétvégi ellenfelét a DVTK U16-os együttese a bajnokság 19. fordulójában. Bém Gábor csapata magabiztosan, 4-0-ra győzte le a Grosics Akadémia gárdáját.

U16 II. osztály, 19. forduló

Diósgyőri VTK - Grosics Akadémia 4-0 (2-0)

Miskolc, DVTK Stadion, zárt kapuk mögött. Játékvezető: Kertész Csaba (Lengyel Antal, Király Adalbert)
DVTK: Bánhegyi B. - Veréb, Szloboda, Balázs, Marok, Jacsó, Balázsi, Ferencsik B., Gulyás, Nahaj, Illés. Vezetőedző: Bém Gábor.
Grosics Akadémia: Nyári - Buzai, Rácz, Szász, Morar, Tóth M., Tóth R., Herpai, Megyeri, Orcsik, Mester. Vezetőedző: Patrascu Ioan.

Csere: Mester helyett Léwang a 46., Bánhegyi B. helyett Domonkos a 46., Jacsó helyett Csorba a 46., Veréb helyett Kiss P. az 56., Gulyás helyett Vincze az 56., Orcsik helyett Mátó a 77., Rácz helyett Bakó a 77., Megyeri helyett Mészár a 86., Morar helyett Nagy D. a 86. percben.
Sárga lap: Kiss P. a 76. percben.
Piros lap: -
Gólszerző: Illés (1-0) a 3., Balázsi (2-0) a 28., Balázs (3-0, 11-esből) a 30., Csorba (4-0) az 56. percben.

14. Vác Városi LSE U16 Vác Városi LSE U16 19 4 2 13 14 59 -45 14
15. Kaposvári Rákóczi BLFA U16 Kaposvári Rákóczi BLFA U16 19 3 5 11 26 39 -13 14
16. Dunaújváros PASE U16 Dunaújváros PASE U16 19 0 2 17 9 79 -70 2