Beharangozó 2020. szeptember 15., kedd

MK: Jegyek a Balassagyarmat - DVTK meccsre

A MOL Magyar Kupa 6. fordulójában Balassagyarmatra utazik a DVTK labdarúgó csapata. A kizárólag a helyszínen megvásárolható belépőjegyek egységesen 1000 forintba kerülnek. A sportközpont kapui szombaton 13 óra 30 perckor nyílnak.

MOL Magyar Kupa 2020/2021

2020. szemptember 19., szombat
15:00 Balassagyarmati VSE - DVTK (tv: M4 Sport)

A továbbjutás egy mérkőzésen dől el. Amennyiben a rendes játékidőben döntetlen az eredmény, akkor 2x15 perces hosszabbítás következik. Ha a hosszabbításban mindkét sportszervezet azonos számú gólt ér el, vagy nem esik gól, akkor a 11-es rúgások döntenek.

• Az ellenfélről (edző, játékoskeret, idei szereplés, történet) itt lehet bővebben olvasni.

Jegyinfó

A belépőjegyek egységesen 1000 forintba kerülnek, a sportközpont kapui 13 óra 30 perckor nyílnak.

Parkolás

A hazai csapat tájékoztatása szerint szurkolóinkat elegendő számú parkolóhellyel és külön büfével várják.

Helyszín

A találkozónak a Kövi Pál Sportközpont (2660 Balassagyarmat, Ipolypart utca 5.) ad otthont.

Sportszerű szurkolás

Kérjük Balassagyarmatra utazó szurkolóinkat, hogy sportszerűen buzdítsák a DVTK-t! Kérjük tartsák tiszteletben a pályarendszabályokat, semmilyen körülmények között ne lépjenek a nézőktől elzárt területre (ellenkező esetben minden jogsértő magatartás rendőri intézkedést von maga után), tartózkodjanak a rasszista, homofób, gyűlöletkeltő rigmusoktól, az ellenfél és harmadik csapat szidalmazásától, valamint ne használjanak pirotechnikai eszközöket, ellenkező esetben büntetésre számíthat klubunk az MLSZ részéről.