Történet

20:58
Hatalmas az örömünnep a lelátón, a játékosok pedig a 16-os vonalán felsorakozva élvezik a szurkolókkal együtt a sikert. EGYÜTT VAGYUNK!
90' +4
Véget ért a mérkőzés, DVTK - Mezőkövesd 1-0 Véget ért a mérkőzés, DVTK - Mezőkövesd 1-0
90' +4
Molnár parádés indításával Korbély lépett ki, centerzése után a gólvoinalról tisztáztak a hazaiak
90' +3
Sárga lapot kapott Bukrán Erik a kispadon időhúzásért Sárga lapot kapott Bukrán Erik a kispadon időhúzásért
90' +3
Csere: Kiss Tamás helyett Korbély Kristóf Csere: Kiss Tamás helyett Korbély Kristóf
90' +1
Vendégg szöglet balról, középen egy támadó megcsúsztatta, de így is a hosszú oldali kapufa mellett ment el